Pořad bohoslužeb

POŘAD BOHOSLUŽEB DOLANY U OLOMOUCE
od 28.4. do 5.5.2024 - 18. týden

neděle 28.4. 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel sv. Matouše 10:00 Mše svatá za Josefa Vláčila a rodiče Vláčilovy.
pondělí 29.4. svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
kostel sv. Matouše 18:00 Mše svatá za živou a zemřelou rodinu Doleželovu a duše v očistci.
úterý 30.4. sv. Zikmunda, mučedníka
středa 1.5. sv. Josefa dělníka
čtvrtek 2.5. památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
kostel sv. Matouše 18:00 Mše svatá za Františka Bednáře, manželku a rodiče z obou stran.
Adorace v kostele od 14,00 do 22,00 hod.
Svátost smíření ve farní kanceláři od 17,00 do 17,55 hod.
pátek 3.5. svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
sobota 4.5. sobota 5. velikonočního týdne
neděle 5.5. 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
kostel sv. Matouše 10:00 Mše svatá za Janu Macharáčkovou a duše v ošistci.

Děkujeme všem,kteří se zapojili do batůžkového projektu.Kompletní výbavu do batůžků s označením věku a pohlaví dítěte můžete nosit ještě do konce dubna do sakristie.

Na pohádkový les je volných ještě několik služeb: 2-3 pohádková stanoviště, prodej vstupenek na startu, hry s dětmi na zahradě, vytýčení a úklid trasy. Ještě na tyto služby hledáme dobrovolníky. Můžete se zapisovat vzadu na stolečku. DĚKUJEME.

Je možné se přihlašovat  na farní tábor. Tábor bude probíhat od 10. do 17.srpna ve Vísce u Jevíčka. Přihlášku a bližší informace najdete na webových stránkách farnosti.

16.5. bude v sále Komunity v 19,30 hod. pastorační rada.

5.5. se koná farní pout na Vranov u Brna a do Střelic. Odjezd autobusu bude v 8,oo hod. od kostela.Kavárna je na neděli konání pouti zrušena.

Letniční odpoledne s modlitbou za vylití Ducha svatého bude v naší farnosti v sobotu 18.5. od 14:30 do asi 18:30 v kostele. Všichni jste srdečně zváni. Mše svatá, která je součástí začne v 16:15. Bližší informace máte v kostele na nástěnce.

V Komunitním domě ve  Střelicích probíhají v nejbližších týdnech různé brigády. Budem rádi za vaši pomoc bližší informace jsou na webu komunity.

Arcidiecézní pout k svatému Janu Sarkandrovi bude v sobotu 4.5. v 10,00 hod. v katedrále.

POŘAD BOHOSLUŽEB I V APLIKACI
FARNOST DO KAPSY